Sigma 70mm f/2.8 DG Macro Art L-mount objectief
De Sigma 70mm f/2.8 DG Macro Art is een macro-objectief voor L-mount. Met een brandpunt van 70 mm en een grootste diafragma van f/2.8 kies je voor een lens die geschikt is voor detailwerk waar je rustig en precies wilt werken. Ik zie dit soort specificaties vaak terug bij situaties waarin je net als bij bruiloften of events veel waarde hecht aan controle en betrouwbaarheid.
Volgens CameraNu is deze lens compatibel met 71 camera's. De winkel noemt ook een filtermaat van 49mm. Dat maakt het een duidelijke keuze als je een macro-oplossing zoekt binnen het Sigma Art-assortiment, zonder onnodige franje. Voor mij is dat precies het soort lens waarbij je vooraf goed kijkt of de vatting en de praktische inzet passen bij je camera en je manier van werken.
De prijs bij CameraNu is EUR 519,00. Als je graag dichtbij werkt en een vaste, praktische macro-brandpuntsafstand zoekt, is dit een overzichtelijke optie om mee te nemen in je vergelijking.
| Vatting | L-mount |
|---|---|
| Type | Macro |
| Brandpunt | 70 mm |
| Grootste diafragma | f/2.8 |
| Merk | Sigma |
| Prijs | €519,00 |
📸 Camera's waar deze lens op past
De Sigma 70mm f/2.8 DG Macro Art L-mount objectief heeft L-mount en past op alle 71 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:
Veelgestelde vragen
Voor welk type fotografie is deze lens bedoeld?
Dit is een macro-objectief, dus vooral bedoeld voor detailwerk en onderwerpen waar je dichtbij wilt fotograferen.
Welke vatting heeft dit objectief?
Dit objectief heeft een L-mount vatting.
Wat is de filtermaat van deze lens?
De filtermaat is 49mm.
Vergelijkbare objectieven