Ga naar inhoud

Sigma 24mm f/2.0 DG Contemporary L-mount objectief Zwart

L-mount Vaste brandpunt 24 mm f/2 Sigma

Dit objectief is een vaste brandpunt met een brandpunt van 24 mm en een grootste diafragma van f/2. Dat maakt het een fijne keuze als je veel sfeer, ruimte en context in beeld wilt brengen. Ik denk dan al snel aan bruiloften en events, waar je vaak dicht op de actie zit en toch overzicht wilt houden.

De L-mount vatting en de vermelding van Leica L-mount maken duidelijk waar deze lens thuishoort. Voor mijn werk is betrouwbaarheid belangrijk, zeker als ik moet schakelen tussen momenten in weinig licht, een stille manier van werken en snel reageren zonder onnodig gedoe. Een lichtsterke groothoek past daar goed bij, net als een set-up die gewoon soepel inzetbaar is.

Verder noemt de winkel een filtermaat 62mm. Dat is handige informatie als je filters gebruikt voor creatieve controle of praktische bescherming. De lens staat bij CameraNu als compatibel met 71 camera's en heeft een prijs van EUR 639,00.

  • Type: vaste brandpunt
  • Brandpunt: 24 mm
  • Grootste diafragma: f/2
  • Vatting: L-mount
VattingL-mount
TypeVaste brandpunt
Brandpunt24 mm
Grootste diafragmaf/2
MerkSigma
Prijs€639,00

Veelgestelde vragen

Voor welk soort fotografie is deze lens geschikt?

Dit is een groothoek met 24 mm en f/2, dus logisch voor sfeer, ruimte en situaties waarin je snel wilt werken.

Welke vatting heeft dit objectief?

Dit objectief heeft een L-mount vatting, ook omschreven als Leica L-mount.

Is er filterinformatie bekend?

Ja, de winkel noemt een filtermaat van 62mm.