Ga naar inhoud

Leica Summicron-SL 35mm f/2.0 ASPH L-mount objectief

L-mount Vaste brandpunt 35 mm f/2 Leica

Dit is een Leica vaste brandpuntlens met 35 mm brandpunt en een grootste diafragma van f/2. Voor mij is dat een praktische combinatie als je een beeldhoek zoekt die dicht bij het moment blijft. In bruilofts- en eventwerk gebruik ik zo'n lens graag wanneer ik mensen in hun omgeving wil vastleggen zonder steeds te veel afstand te nemen.

De lens heeft een L-mount en wordt door CameraNu gekoppeld aan 71 compatibele camera's. De korte omschrijving van de winkel noemt het een groothoeklens met filtermaat 67mm. Dat maakt hem duidelijk gericht op flexibel werken, bijvoorbeeld op locaties waar licht wisselt en je snel wilt kunnen schakelen tussen spontaniteit en controle.

Handig om te weten:

  • Merk: Leica
  • Type: vaste brandpunt
  • Brandpunt: 35 mm
  • Grootste diafragma: f/2
VattingL-mount
TypeVaste brandpunt
Brandpunt35 mm
Grootste diafragmaf/2
MerkLeica
Prijs€2.450,00

Veelgestelde vragen

Voor welk type fotografie is deze 35 mm lens geschikt?

Met 35 mm en f/2 is dit een lens die ik logisch vind voor bruiloften, events en reportagewerk, zeker als je dichtbij het moment wilt blijven.

Welke vatting heeft dit objectief?

Deze Leica Summicron-SL heeft een L-mount.

Wat is de filtermaat van deze lens?

De winkel geeft een filtermaat van 67mm aan.