Ga naar inhoud

Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS E-Mount objectief - Bulk (SEL2870.AE)

Sony E-mount Zoom 28-70 mm f/3.5 Sony

De Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS is een zoomobjectief voor Sony E-mount. In de praktijk is dat een fijne basislens als je niet steeds van objectief wilt wisselen. Voor bruiloften en events is zo’n bereik handig wanneer je vlot wilt reageren op wisselende momenten, van bredere scènes tot een iets strakkere uitsnede.

Het grootste diafragma is f/3.5. Dat zegt je meteen iets over de lichtsterkte, en daarmee ook over hoe je in minder licht werkt. Ik let daar zelf altijd op, zeker als betrouwbaarheid en snelheid tellen. De lens heeft OSS, wat in de praktijk kan helpen bij stabieler werken. De filtermaat is 55mm. Dit is de bulkversie zonder originele verpakking.

Handig om te weten:

  • Merk: Sony
  • Type: Zoom
  • Brandpunt: 28-70 mm
  • Vatting: Sony E-mount
VattingSony E-mount
TypeZoom
Brandpunt28-70 mm
Grootste diafragmaf/3.5
MerkSony
Prijs€299,00

Veelgestelde vragen

Voor welk type camera is deze lens geschikt?

De lens heeft een Sony E-mount vatting en is bedoeld voor Sony E-mount camera’s.

Is dit een goede lens voor bruiloften of events?

Ja, als allround zoom is het een praktische keuze wanneer je snel wilt schakelen tussen verschillende momenten en uitsneden.

Wat betekent bulkversie zonder originele verpakking?

Dat betekent dat de lens als bulkversie wordt geleverd, zonder originele verpakking.