Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS objectief (SEL18135.SYX)
De Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS is een zoomobjectief met een brandpunt van 18-135 mm en een grootste diafragma van f/3.5. Dat maakt hem breed inzetbaar als je niet steeds van lens wilt wisselen. Voor mij is dat vooral handig bij bruiloften en events, waar je soms snel moet schakelen tussen overzicht, detail en een iets strakkere uitsnede.
Hij heeft een Sony E-mount en is volgens CameraNu compatibel met 206 camera's. De filtermaat is 55mm. Dat is praktisch als je al met filters werkt en je set compact wilt houden. Ik kijk zelf bij dit soort objectieven altijd naar betrouwbaarheid en flexibiliteit, zeker in situaties met weinig licht of wanneer je vlot moet reageren op wat er gebeurt.
- Type: zoomobjectief
- Brandpunt: 18-135 mm
- Grootste diafragma: f/3.5
- Filtermaat: 55mm
| Vatting | Sony E-mount |
|---|---|
| Type | Zoom |
| Brandpunt | 18-135 mm |
| Grootste diafragma | f/3.5 |
| Merk | Sony |
| Prijs | €518,00 |
📸 Camera's waar deze lens op past
De Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS objectief (SEL18135.SYX) heeft Sony E-mount en past op alle 206 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:
Veelgestelde vragen
Voor welke vatting is dit objectief bedoeld?
Dit objectief is bedoeld voor de Sony E-mount.
Is dit een vast of zoomobjectief?
Dit is een zoomobjectief.
Wat is de filtermaat?
De filtermaat is 55mm.
Vergelijkbare objectieven