Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports Sony E-mount objectief
De Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports is een telelens met een brandpunt van 70-200 mm en een grootste diafragma van f/2.8. Dat maakt hem interessant als je onderwerpen wat dichterbij wilt halen zonder fysiek te veel te bewegen. Voor bruiloften en events is dat handig als je discreet wilt blijven en toch flexibel wilt kadren.
Deze uitvoering is bedoeld voor Sony E-mount en past binnen de categorie Sigma Sports. Bij CameraNu wordt genoemd dat hij compatibel is met 206 camera's. De filtermaat is 82mm, wat prettig is om te weten als je al filters gebruikt of je set daarop wilt afstemmen.
Ik zou deze lens vooral zien als een serieuze werktool voor situaties waarin betrouwbaarheid en tempo tellen. Een lichtsterke telezoom is vaak fijn wanneer je in wisselend licht werkt, bijvoorbeeld tijdens een ceremonie, op de dansvloer of bij een podium. Je houdt ruimte om te kaderen, zonder steeds van plek te hoeven wisselen.
| Vatting | Sony E-mount |
|---|---|
| Type | Telelens |
| Brandpunt | 70-200 mm |
| Grootste diafragma | f/2.8 |
| Merk | Sigma |
| Prijs | €1.699,00 |
📸 Camera's waar deze lens op past
De Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports Sony E-mount objectief heeft Sony E-mount en past op alle 206 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:
Veelgestelde vragen
Voor welk type fotografie is deze lens geschikt?
Voor situaties waarin je met bereik en lichtsterkte wilt werken, zoals bruiloften, events en andere momenten waar je flexibel wilt kunnen kaderen.
Op welke vatting past deze lens?
Deze Sigma is gemaakt voor Sony E-mount.
Welke filtermaat heeft dit objectief?
De filtermaat is 82mm.
Vergelijkbare objectieven