Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS Sports Sony E-mount
De Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS Sports is een vaste brandpuntlens met een brandpunt van 500 mm en een grootste diafragma van f/5.6. Je gebruikt deze lens op Sony E-mount, en bij CameraNu staat hij vermeld als compatibel met 206 camera's. Dat maakt dit een duidelijke telekeuze als je onderwerp verder weg staat en je toch gecontroleerd wilt werken.
De korte productomschrijving noemt een filtermaat van 95mm en typeert hem als tele voor Sony E-mount. Voor mijn werk als bruiloft en eventfotograaf is dit vooral het soort lens dat je inzet als je afstand wilt overbruggen zonder dichter op het moment te hoeven zitten. Denk aan situaties waarin je rust wilt bewaren, zoals tijdens een ceremonie of op een podium, terwijl je toch dichtbij beeld maakt.
Met deze lens kies je niet voor flexibiliteit van een zoom, maar voor de vaste aanpak van een prime. Dat past bij fotografen die bewust voor bereik kiezen en hun set willen afstemmen op een specifieke rol binnen hun uitrusting.
| Vatting | Sony E-mount |
|---|---|
| Type | Vaste brandpunt |
| Brandpunt | 500 mm |
| Grootste diafragma | f/5.6 |
| Merk | Sigma |
| Prijs | €3.199,00 |
📸 Camera's waar deze lens op past
De Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS Sports Sony E-mount heeft Sony E-mount en past op alle 206 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:
Veelgestelde vragen
Voor welk type fotografie is deze lens bedoeld?
Dit is een telelens met 500 mm brandpunt, geschikt voor situaties waarin je onderwerp op afstand staat en je gecontroleerd wilt werken.
Op welke vatting past deze lens?
Deze lens is gemaakt voor Sony E-mount.
Is dit een zoomlens?
Nee, dit is een vaste brandpuntlens.
Vergelijkbare objectieven