Ga naar inhoud

Lensbaby Composer Pro II met Sweet 35 Canon RF-mount objectief

De Lensbaby Composer Pro II met Sweet 35 is bedoeld voor Canon RF-mount camera's. Ik zou dit type objectief vooral zien als een creatieve aanvulling naast je vaste werkset, niet als je standaard keuze voor elke klus. Voor bruiloften of events kan zo'n lens interessant zijn als je een sfeerbeeld of een afwijkend perspectief wilt vastleggen.

Praktisch is de filtermaat van 46mm een duidelijk gegeven uit de productspecificatie. De winkel vermeldt bovendien dat dit objectief compatibel is met 123 camera's bij CameraNu. Dat maakt het makkelijker om snel te checken of het in jouw Canon RF-set past.

Samengevat draait dit objectief om creatieve beeldvorming binnen het Canon RF-systeem. Als je in mijn werk kijkt, zou ik het eerder inzetten naast mijn lichtsterke zooms dan in plaats daarvan, omdat betrouwbaarheid en controle bij bruiloften en events vaak vooropstaan.

VattingCanon RF-mount
MerkLensbaby
Prijs€379,00

📸 Camera's waar deze lens op past

De Lensbaby Composer Pro II met Sweet 35 Canon RF-mount objectief heeft Canon RF-mount en past op alle 123 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:

Bekijk het hele Canon RF-mount-systeem →

Veelgestelde vragen

Voor welke vatting is dit objectief bedoeld?

Dit objectief is bedoeld voor Canon RF-mount.

Wat is de filtermaat van dit objectief?

De filtermaat is 46mm.

Is dit objectief geschikt voor veel camera's bij CameraNu?

Volgens CameraNu is dit objectief compatibel met 123 camera's.