Ga naar inhoud

Lensbaby Composer Pro II met Edge 80 Canon EF-mount objectief

De Lensbaby Composer Pro II met Edge 80 is een objectief van Lensbaby met Canon EF-mount. In de praktijk betekent dat vooral dat je goed moet checken of jouw camera binnen de compatibiliteit valt. Bij CameraNu staat dit objectief vermeld als passend bij 9 camera's.

Ik vind dit soort glas vooral interessant als je bewust met beeldwerking wilt spelen en niet alleen zoekt naar standaard gebruik. Voor bruilofts- en eventwerk kies ik meestal mijn vertrouwde lichtsterke zooms, juist omdat betrouwbaarheid en snelheid dan tellen. Maar als creatieve aanvulling kan dit objectief een duidelijke eigen sfeer geven. De genoemde filtermaat is 46mm.

  • Merk: Lensbaby
  • Vatting: Canon EF-mount
  • Filtermaat: 46mm
  • Compatibel bij CameraNu: 9 camera's
VattingCanon EF-mount
MerkLensbaby
Prijs€351,00

Veelgestelde vragen

Past dit objectief op mijn Canon camera?

Dit objectief heeft Canon EF-mount. Controleer of jouw camera daar geschikt voor is; bij CameraNu staat het objectief als compatibel met 9 camera's.

Voor welk gebruik is dit objectief handig?

Dit objectief past vooral bij creatieve beeldvorming. Voor bruiloften en events grijp ik zelf meestal naar betrouwbaardere standaard zooms, maar als aanvulling kan dit interessant zijn.

Welke filtermaat heeft dit objectief?

De filtermaat is 46mm.