Ga naar inhoud

Leica Summilux-M 50mm f/1.4 ASPH M-mount objectief Zwart (2023)

Leica M-mount Vaste brandpunt 50 mm f/1.4 Leica

Deze Leica Summilux-M 50mm f/1.4 ASPH is een standaard lens met een vaste brandpuntsafstand van 50 mm. Met het grootste diafragma van f/1.4 kun je prettig werken in situaties met weinig licht, bijvoorbeeld tijdens een ceremonie, receptie of een intieme eventsessie. De lens gebruikt een Leica M-mount en is bedoeld voor camera’s die daarbij passen.

Ik zou dit vooral zien als een lens voor wie vertrouwd wil werken met een vaste kijkhoek en een natuurlijk perspectief. Voor bruiloften en events is dat vaak fijn, omdat je snel kunt reageren zonder steeds van lens te wisselen. De winkel noemt dit een standaard lens met filtermaat 46mm. Binnen het aanbod bij CameraNu staat deze lens gekoppeld aan 7 compatibele camera’s.

  • Type: vaste brandpunt
  • Brandpunt: 50 mm
  • Grootste diafragma: f/1.4
  • Vatting: Leica M-mount
VattingLeica M-mount
TypeVaste brandpunt
Brandpunt50 mm
Grootste diafragmaf/1.4
MerkLeica
Prijs€4.850,00

Veelgestelde vragen

Voor welke camera’s is deze lens bedoeld?

Deze lens is bedoeld voor camera’s met Leica M-mount. Bij CameraNu staan er 7 compatibele camera’s vermeld.

Is dit een geschikte lens voor weinig licht?

Ja, het grootste diafragma is f/1.4. Dat helpt je om meer licht te pakken in donkere situaties.

Wat voor lens is dit in de praktijk?

Het is een standaard lens met vaste brandpuntsafstand van 50 mm, dus een rustige keuze voor algemeen gebruik, portret en reportage.