Ga naar inhoud

Leica Elmarit-M 28mm f/2.8 ASPH M-mount objectief Zwart (2016 versie)

Leica M-mount Vaste brandpunt 28 mm f/2.8 Leica

De Leica Elmarit-M 28mm f/2.8 ASPH is een vaste brandpuntlens met een Leica M-mount en een grootste diafragma van f/2.8. Dat maakt hem interessant als je graag met een vast perspectief werkt en snel wilt blijven schakelen tussen momenten, iets wat ik in bruiloft- en eventwerk goed herken.

Met 28 mm zit je in een beeldhoek die prettig kan zijn voor scènes waarin je omgeving mee wilt nemen, zonder steeds te hoeven wisselen van lens. De filtermaat is 39mm. Voor wie werkt met weinig tijd, wisselende lichtsituaties en betrouwbaarheid als uitgangspunt, is een vast objectief vaak een heel logische keuze.

Praktisch om te weten:

  • Merk: Leica
  • Type: vaste brandpunt
  • Brandpunt: 28 mm
  • Grootste diafragma: f/2.8
  • Vatting: Leica M-mount
VattingLeica M-mount
TypeVaste brandpunt
Brandpunt28 mm
Grootste diafragmaf/2.8
MerkLeica
Prijs€2.550,00

Veelgestelde vragen

Voor welk type fotograaf is deze lens geschikt?

Voor wie werkt met een vaste brandpunt en graag overzicht houdt in het beeld, bijvoorbeeld bij reportage, bruiloften en events.

Welke vatting heeft dit objectief?

Deze lens heeft een Leica M-mount.

Wat is de filtermaat?

De filtermaat is 39mm.