Ga naar inhoud

Laowa Venus 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra-Macro Lens voor Nikon Z-mount objectief

Nikon Z-mount Macro 25 mm f/2.8 Laowa

De Laowa Venus 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra-Macro Lens is een macro-objectief met een brandpunt van 25 mm en een grootste diafragma van f/2.8. Door de Nikon Z-mount past deze lens op Nikon Z-camera’s, en bij CameraNu staat hij vermeld als compatibel met 76 camera’s.

Ik vind dit vooral interessant als je heel gericht close-ups wilt maken en controle wilt houden over je beeld. In de praktijk betekent een macrolens als deze vaak werken met weinig ruimte, nauwkeurig scherpstellen en aandacht voor licht. Voor event- of bruiloftswerk is dat een andere inzet dan een lichtsterke zoom, maar als specialistische macro-oplossing is dit een duidelijke keuze.

Let wel op dat volgens de winkelinformatie geen filter mogelijk is. Dat is handig om vooraf mee te nemen als je normaal met filters werkt of je setup daarop afstemt.

VattingNikon Z-mount
TypeMacro
Brandpunt25 mm
Grootste diafragmaf/2.8
MerkLaowa
Prijs€499,00

Veelgestelde vragen

Voor welk type fotografie is deze lens bedoeld?

Dit is een macro-objectief, dus vooral geschikt voor close-ups en detailwerk.

Past deze lens op mijn Nikon camera?

De lens heeft een Nikon Z-mount en wordt bij CameraNu vermeld met 76 compatibele camera’s.

Kan ik een filter gebruiken op deze lens?

Nee, volgens de winkelinformatie is er geen filter mogelijk.