Ga naar inhoud

Laowa Argus 28mm f/1.2 FF Nikon Z-mount objectief

Nikon Z-mount Vaste brandpunt 28 mm f/1.2 Laowa

De Laowa Argus 28mm f/1.2 FF Nikon Z-mount is een vaste brandpunt groothoek met een lichtsterk grootste diafragma van f/1.2. Dat maakt deze lens interessant als je in weinig licht werkt en toch een duidelijke beeldkeuze wilt maken. Ik denk dan meteen aan momenten zoals een ceremonie, speeches of een druk event, waar je niet altijd kunt terugvallen op flitslicht.

Het objectief is bedoeld voor Nikon Z-mount en heeft een filtermaat van 62mm. Door de vaste brandpuntsafstand van 28 mm werk je met een perspectief dat breed genoeg is voor omgeving en sfeer, maar nog steeds overzicht houdt. Voor mij is dat praktisch als je op locatie snel wilt blijven werken, zonder steeds van positie te hoeven wisselen.

Volgens CameraNu is dit objectief compatibel met 76 camera's. De prijs bij CameraNu is EUR 759,00. Als je op zoek bent naar een lichtsterke groothoek voor Nikon Z, dan is dit een duidelijke, gespecialiseerde keuze.

  • Objectief: vaste brandpunt
  • Brandpunt: 28 mm
  • Grootste diafragma: f/1.2
  • Vatting: Nikon Z-mount
VattingNikon Z-mount
TypeVaste brandpunt
Brandpunt28 mm
Grootste diafragmaf/1.2
MerkLaowa
Prijs€759,00

Veelgestelde vragen

Voor welk type fotografie is deze lens handig?

Voor groothoekwerk waarbij lichtsterkte belangrijk is, zoals bruiloften en events in weinig licht.

Is dit een zoomlens?

Nee, dit is een vast brandpunt objectief met een brandpunt van 28 mm.

Welke vatting heeft deze lens?

Deze lens heeft een Nikon Z-mount.