Ga naar inhoud

Laowa 100mm f/2.8 Tilt-Shift 1X Macro Nikon Z-mount objectief

Nikon Z-mount Tilt-shift 100 mm f/2.8 Laowa

Dit tilt-shift objectief van Laowa heeft een brandpunt van 100 mm en een grootste diafragma van f/2.8. De Nikon Z-mount maakt het passend binnen het systeem waarvoor het is bedoeld. Voor mij is zo’n lens vooral interessant als je bewust wilt werken met standpunt, lijnvoering en focus, in plaats van alles aan de camera over te laten.

De winkel omschrijft dit model als tele en noemt een filtermaat van 77mm. Dat maakt het een lens voor gecontroleerd en precies werk. In mijn ervaring is dat waardevol als je in bruilofts- of eventfotografie niet alleen snel moet zijn, maar ook een onderwerp strak in beeld wilt houden, bijvoorbeeld bij een ceremonie, speeches of andere momenten waar je geen tweede kans hebt.

Praktisch samengevat:

  • Tilt-shift objectief voor Nikon Z-mount
  • 100 mm brandpunt met f/2.8 als grootste diafragma
  • Filtermaat 77mm volgens de winkelomschrijving
  • Geschikt voor wie gericht en precies wil werken
VattingNikon Z-mount
TypeTilt-shift
Brandpunt100 mm
Grootste diafragmaf/2.8
MerkLaowa
Prijs€1.559,00

Veelgestelde vragen

Voor welk type fotografie is dit objectief geschikt?

Dit objectief is vooral geschikt voor gecontroleerd en precies werk, zoals situaties waarin je perspectief en scherpte bewust wilt sturen.

Past deze lens op Nikon Z-camera's?

Ja, dit objectief heeft een Nikon Z-mount.

Is dit een lichtsterke lens?

Ja, de grootste diafragmawaarde is f/2.8.