Ga naar inhoud

Sony Vlog camera ZV-E10 + 55-210mm f/4.5-6.3

Sony E-mount APS-C Systeemcamera Sony

De Sony ZV-E10 is een systeemcamera met APS-C sensor en Sony E-mount. Dat maakt hem flexibel als je wilt werken met verschillende objectieven, en bij CameraNu zijn er 311 compatibele objectieven genoemd. Voor vlogwerk zijn het kantelbare touchscreen, realtime tracking autofocus, eye autofocus en beeldstabilisatie vooral praktische hulpmiddelen. Ik zie dit als een camera die gericht is op soepel werken, ook als je snel moet reageren.

De meegeleverde 55-210mm f/4.5-6.3 past goed bij situaties waarin je wat meer bereik wilt hebben. In mijn werk als bruiloft en eventfotograaf let ik altijd op betrouwbaarheid en op scherpstellen in lastige omstandigheden. Juist daarom zijn functies als autofocus en beeldstabilisatie relevant, ook als je niet alleen vlogt maar de camera breder inzet. Het accumodel is NP-FW50, wat handig is om vooraf mee te nemen in je planning.

  • Merk en type: Sony systeemcamera
  • Sensor en vatting: APS-C met Sony E-mount
  • Handige functies: kantelbaar touchscreen, realtime tracking autofocus, eye autofocus, beeldstabilisatie
  • Set met lens: 55-210mm f/4.5-6.3
VattingSony E-mount
SensorAPS-C
TypeSysteemcamera
AccumodelNP-FW50
MerkSony
Prijs€719,00

Veelgestelde vragen

Is de Sony ZV-E10 geschikt voor vloggen?

Ja, volgens de productomschrijving is deze camera speciaal ontworpen voor vloggen en heeft hij onder meer een kantelbaar touchscreen en autofocusfuncties.

Welke lensvatting gebruikt deze camera?

De Sony ZV-E10 gebruikt een Sony E-mount.

Welke accu gebruikt de camera?

Het accumodel is NP-FW50.