Nikon Z8 systeemcamera + 24-70mm f/2.8 S II
De Nikon Z8 is een systeemcamera met fullframe sensor en Nikon Z-mount. Volgens de winkelomschrijving combineert dit model een 45.7 megapipxel CMOS sensor, Expeed 7 processor, 8K video en High-Res modus. Dat maakt hem breed inzetbaar als je naast foto ook video of detailrijke bestanden nodig hebt.
De meegeleverde 24-70mm f/2.8 S II past goed bij mijn manier van werken op bruiloften en events. Zo'n lichtsterke zoom geeft je flexibiliteit als het tempo hoog ligt en het licht wisselt. In deze set zie ik vooral een praktische combinatie van bereik, snelheid en betrouwbaarheid, zonder dat je steeds van objectief hoeft te wisselen.
Handig is ook dat er bij CameraNu 177 compatibele objectieven genoemd worden. De camera gebruikt het EN-EL15C accumodel. Dit is een set die vooral logisch voelt als je één systeem zoekt voor serieuze foto en video, met een lens die in veel situaties direct bruikbaar is.
- Camera: Nikon Z8 systeemcamera
- Lens: 24-70mm f/2.8 S II
- Vatting: Nikon Z-mount
- Accu: EN-EL15C
| Vatting | Nikon Z-mount |
|---|---|
| Sensor | Fullframe |
| Type | Systeemcamera |
| Accumodel | EN-EL15C |
| Merk | Nikon |
| Prijs | €6.389,00 |
📷 Objectieven die op deze camera passen
Alle 177 objectieven met Nikon Z-mount passen op de Nikon Z8 systeemcamera + 24-70mm f/2.8 S II. Een kleine greep:
🔋 Accu's voor deze camera
De Nikon Z8 systeemcamera + 24-70mm f/2.8 S II gebruikt de EN-EL15C-accu. Originele en compatibele opties:
Veelgestelde vragen
Is deze set geschikt voor bruiloften en events?
Ja, vooral door de lichtsterke 24-70mm f/2.8 zoom en de fullframe Nikon Z8, die je in wisselend licht praktisch inzet.
Welke lensvatting gebruikt deze camera?
Deze camera gebruikt de Nikon Z-mount.
Welke accu hoort bij deze camera?
De Nikon Z8 gebruikt het EN-EL15C accumodel.
Vergelijkbare camera's